Doğal Yaşam Kampı      09-14 yaş çocuklara yönelik olan çocuk kampımız, Haziran üçüncü haftasından Eylül ayı ortasına kadar her hafta düzenlenecektir.
  Kampımız çadır konaklamalı olacak. Kamp, çocukların becerilerini geliştirebilmeleri ve kendine özgüven kazanmalarını sağlayacak. Aynı zamanda doğal ortamda doğal yaşam eğitimine önem verilecek.

Program
Pazar:
Katılımcılarla kamp hazırlıkları yapıyoruz. Kampa yerleşip günü çevreyi tanımakla geçiriyoruz.
Pazartesi: Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Günü çiftlik aktiviteleri ve ormanda doğa yürüyüşü ile geçiriyoruz. Yürüyüş esnasında bölgenin florasını yakından tanımış olacağız.
Salı:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Öğle yemeğine kadar zamanı çiftlikte geçiriyoruz. Öğleden sonra Yuvacık Barajındaki yürüyüş parkurunda yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra çiftliğimize geri dönüyoruz.
Çarşamba:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Günü çiftlikte tarım çalışmaları, ekmek yapımı, oyunlarla ve hobi çalışmaları ile geçiriyoruz.
Perşembe:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Çiftlikte hobi ve sanat çalışmaları yapıyoruz. Katılanların ilgisine göre bir hobiler üzerine söyleşi yapılacaktır.
Cuma:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Günü çiftlikte geçiriyoruz. Çiftlik aktivitelerine katılma; mevsimine göre, çiftlikte yetişen ürünlerden reçel yapma, bahçemizden sebze ve meyve toplama, ağaçların altındaki otları temizleme sebze ekimi, çiftlik hayvanlarının bakımına katılma ve benzeri aktiviteler.
Cumartesi:
Bugün veda günü katılımcıların aileleri ile yapacağımız kahvaltıdan sonra vedalaşıyoruz.

Kampımızda konusunda uzman kişiler görev alacaktır. Kamp alanımızın kent merkezine uzaklığı 17 km.dir.

Çocuğunuzu kamp süresi içerisinde istediğiniz kadar bırakabileceksiniz. Kampımız 8 kişi ile sınırlı olacaktır.

Konaklama tam pansiyondur. Kamp (çadır,mat vs.) ve mutfak malzemeleri tarafımızdan karşılanacaktır.
Ulaşım katılımcıya aittir. Katılımcı kendi uyku tulumunu getirmelidir.
 

Kampımızda, çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak ve özgüven kazandıracak aktivitelerimiz vardır. Kampımızda konusunda uzman kişiler görev alacaktır. Kamp alanımızın şehir merkezine uzaklığı 17 km.dir.
 
 

 

Rezervasyon
0532 321 0974

 

 


Fiyat
 3.850,- TL.  ( 6 gece çadırda konaklama)
 

 

OGZALA ÇİFTLİĞİ
Servetiye Cami Mah.
Kirazpınar Mevkii 
Yuvacık Başiskele  Kocaeli

ogzala@ogzala.com


ANA SAYFA
           |        KURUMSAL  

 BUNGALOW   |     DOĞAL YAŞAM KAMPI     |    
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ-HIKING    |    KARAVAN KAMPI   |   FOTO GALERİ