Doğal Yaşam Kampı 

 

 09-11 ve 12-15 yaş (ayrı ayrı grup) çocuklara yönelik olan çocuk kampımız, Haziran üçüncü haftasından Eylül ayı ortasına kadar sürecektir.Çocuk kampında belli başlı aktivitelerimiz var bunlar çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak ve kendine güven kazandıracak aktiviteler olacaktır. 

Servetiye Cami Mah. Kirazpınar Mevkii No.37 
Yuvacık Başiskele 41090 Kocaeli

Rezervasyon
0262 345 0091
0532 321 0974

 
ogzala@ogzala.com

Kampımız çadır konaklamalı olacak. Kamp, çocukların becerilerini geliştirebilmeleri ve kendine özgüven kazanmalarını sağlayacak. Aynı zamanda doğal ortamda doğal yaşam eğitimine önem verilecek.


Kampımızda konusunda uzman kişiler görev alacaktır. Kamp alanımızın kent merkezine uzaklığı 17 km.dir.

Çocuğunuzu kamp süresi içerisinde istediğiniz kadar bırakabileceksiniz. Kampımız 10 kişi ile sınırlı olacaktır.

Konaklama tam pansiyondur. Kamp (çadır,mat vs.) ve mutfak malzemeleri tarafımızdan karşılanacaktır.
Ulaşım katılımcıya aittir. Katılımcı kendi uyku tulumunu getirmelidir.
 

Fiyatlar
 1.650,- TL.  ( 6 gece )
 3.850,- TL.  ( 21 gece )  

Erken rezervasyonda %25 indirim uygulanır.  (23 Nisan 2017 kadar geçerlidir.)

 

 

Program
Pazar:
Katılımcılarla kamp hazırlıkları yapıyoruz. Kampa yerleşip günü çevreyi tanımakla geçiriyoruz.
Pazartesi: Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Günü çiftlik aktiviteleri ve ormanda doğa yürüyüşü ile geçiriyoruz. Yürüyüş esnasında bölgenin florasını yakından tanımış olacağız.
Salı:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Öğle yemeğine kadar zamanı çiftlikte geçiriyoruz. Öğleden sonra Yuvacık Barajındaki yürüyüş parkurunda yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra çiftliğimize geri dönüyoruz.
Çarşamba:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Günü çiftlikte tarım çalışmaları, ekmek yapımı, oyunlarla ve hobi çalışmaları ile geçiriyoruz.
Perşembe:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Çiftlikte hobi ve sanat çalışmaları yapıyoruz. Katılanların ilgisine göre bir hobiler üzerine söyleşi yapılacaktır.
Cuma:
Sabah sporumuzdan sonra güzel bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Günü çiftlikte geçiriyoruz. Çiftlik aktivitelerine katılma; mevsimine göre, çiftlikte yetişen ürünlerden reçel yapma, bahçemizden sebze ve meyve toplama, ağaçların altındaki otları temizleme sebze ekimi, çiftlik hayvanlarının bakımına katılma ve benzeri aktiviteler.
Cumartesi:
Bugün veda günü katılımcıların aileleri ile yapacağımız kahvaltıdan sonra vedalaşıyoruz.
 

    ANA SAYFA      KURUMSAL 

OGZALA ÇİFTLİĞİ:
  KONAKLAMA  |  DOĞA VE GENÇLİK KAMPI  |  DOĞA YÜRÜYÜŞÜ  |  BUNGALOW VE HOBİ BAHÇELERİ  DOĞA VE MÜZİK KAMPI  |  DOĞA VE FOTOĞRAF KAMPI   | KAMP & KARAVAN

GEZİ YERLERİ:
   AYTEPE   |   BALLIKAYALAR   |   KARTEPE   |  MENEKŞE   |    SERİNDERE