Day Hiking      Günübirlik Doğa Yürüyüşü                     28 Haziran 2020 Pazar


İnönü Yaylası (Pamukova)
Yayla adını batı uçundaki mağaradan almaktadır.
Katırözü ve Hüseyinli köylerinin kullandığı
yayla geniş çimenlik ve göknar ormanları ile çevrilidir. Suyu yaz aylarında bile soğuk ve güzeldir. Serindere’nin bir kolu da bu yayladan doğmaktadır. Bahar ve yaz aylarında yürüyüş çok zevklidir. Kışın ise bölge yoğun kar aldığından dağ yürüyüşü için biraz zor ve risklidir. Kamp yapmak isteyenler için bölgedeki en ideal doğaya ve düzlüklere sahiptir.Araç hareket Yerleri
07:30 İncirli Dilek Pastanesi
07:45 Mecidiyeköy Yapı Kredi
08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark
08:15 Göztepe E5 Köprüsü
08:30 Koz yatağı yol üzeri   
                     İNÖNÜ YAYLASINDAN AYTEPE'YE


                                                                                                                                          İnönü Yaylası-Pamukova
İnönü Yaylasından Aytepe'ye
İnönü Yaylası Sakarya'nın Pamukova ilçesinde yer alıyor Köknar ormanları ile kaplı, kendine özgü yayla evleri ile görsel şölen sunmaktadır.
Özellikle sonbaharda mantar çeşitliliği açısından çok zengin bir yerdir. Yaylada kısa gezi yaptıktan sonra Başiskele Aytepe'ye doğru yürüyüşe başlıyoruz. Ormanlık alanlarda yapacağımız 8 - 10 km.lik doğa yürüyüşünden sonra Aytepe'de bizi bekleyen aracımızla İstanbul'a hareket edeceğiz.

Fiyat: Ulaşım-rehberlik ve kahvaltı dahil 230,- TL.dır.

Yanımızda bulundurmamız gereken malzemeler: 
* küçük boy sırt çantası
* yürüyüş botu
* yedek ayakkabı
* yağmurluk (panço)
* şapka
* yedek giysi
* kişisel ilaç ve malzemeler

                                                           Önemli Notlar
Etkinliğimiz doğa sporları aktivitesi olduğu için, açıklanan zaman dilimi aşılabilir veya erken bitebilir.

Her katılımcı kendinden sorumlu olduğu gibi grup içindeki hiyerarşiye de ayak uydurmak zorundadır.Rehber ve sorumluluk üstlenmiş organizatörlere mantık dahilinde uyum sağlamakla yükümlüdür. Başlama ve son nokta bitiş saatleri  etkinlik içindeki istenmeyen durumlar, hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Tüm katılımcıların doğaya çıkarak yaban hayatına misafir olduklarını, doğadaki risklerin gerçek hayatın bir parçası olduğunu kabul ederek faaliyetlere katılmaları gerekmekte ve bu riskleri kabul ederek etkinliklere katılım yaptıklarını bilmelidir.

Kötü hava şartları, yaralanmalar, yangın, deprem, toprak kayması, yıldırım, fırtına, sel, yaban hayvanı ve yön kaybı gibi durumlarda tek yetkili ve söz sahibi faaliyet lideridir.

Aktivitelere ve etkinliklere katılanlar tüm yukarıda yazılı açıklamaları okuyarak kabul etmiş ona göre etkinliğe katılmış sayılacaktır. Mutlu ve keyifli yürüyüşler.


 ANA SAYFA
    |     KURUMSAL          FOTO GALERİ

DAĞ EVİ KONAKLAMA     |     HOBİ BAHÇELERİ     |     DOĞAL YAŞAM KAMPI   |    TRANS KAÇKAR       |      ALTIPARMAK DAĞLARI     |    DOĞA YÜRÜYÜŞÜ-HIKING